Autobaterie Banner

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Autobaterie Banner

Rakouský výrobce autobaterií Banner má dlouholetou tradici, jejich prvotřídní kvalita je samozřejmostí. Autobaterie jsou vhodné do osobních i nákladních aut, vyrábí se údržbové i bezúdržbové modely.

Vlastnosti:

  • vysoká životnost díky použití špičkových materiálů
  • fungují bezchybně za vysokých mrazů
  • všechny modely jsou stále osázeny víčky v horní části baterie – je zde stále možnost doplnit destilovanou vodu

Nabízíme tyto řady autobaterií Banner:

Running Bull – autobaterie určené pro vozy se systémem START/STOP s i bez zpětné rekuperace, použity jsou technologie AGM i EFB
Power Bull – použití čistého vápníku a dvojité víko DOUBLE TOP, to je jen krátký výčet technických inovací v této populární řadě baterií
Starting Bull – kvalita za dobrou cenu
Sortiment budeme i nadále rozšiřovat.

Autobaterie nakoupíte zde

Jak prodloužit životnost baterie?

Nezapomeňte, že vhodnou péčí o baterii prodloužíte výrazně její životnost.

Jak pečovat o autobaterii?

Hlavní je udržovat ji nabitou, pokud jezdíte delší trasy tak se to povětšinou daří samo, pokud ale jezdíte kratší trasy (do 15 km) tak je vhodné autobaterii jednou za čas dobít (alespoň jednou měsíčně). Vhodné chytré autonabíječky (připojíte a nemusíte se o více starat) naleznete zde.

Dále baterii škodí vibrace, proto jí mějte správně upevněnou, aby se nemohla v držáku pohybovat. Důležité je také udržovat kontakty čisté (postačí očistit jemný brusným papírem), případně je následně můžete zlehka namazat vazelínou.

Pokud se budete řídit těmito radami, není výjimkou, aby životnost baterie byla 8 i více let. Pokud se Vám přesto nedaří nastartovat, pomohou startovací kabely – více zde..

 

Share.

O autorovi

Zanechat komentář