Tenzi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Autokosmetika Tenzi

Autokosmetika Tenzi je na českém trhu přítomna poměrně krátce, ale již dokázala chytnout za srdce nejednoho milovníka aut. Dnes si o této úspěšné značce povíme trochu více.

Jedná se o silného polského výrobce, jehož hlavním oborem jsou profesionální čistící prostředky pro velké sanitární provozy, jako kuchyně, nemocnice atd. Vzhledem k tomu, že majitel firmy je i milovníkem automobilů, tak založil divizi profesionální autokosmetiky, která ale cenově zůstala přístupná většině majitelů vozů.

Společnost disponuje vlastní laboratoří a výrobními technologiemi. Firma Tenzi působí na trhu již 20 let a je přítomna na 3 kontinentech ve 39 zemích. Zárukou kvality je mimo jiné i certifikát ISO 9001:2009.

A nyní k autokosmetice. Přístup společnosti lze charakterizovat jako vysoká kvalita za rozumnou cenu. Řada výrobků Tenzi obsahuje kompletní sadu produktů pro detailing Vašeho vozu. Jejich největší výhodou je snadnost v použití a profesionální výsledky. Pokud hledáte skutečně kvalitní produkty a zároveň nechcete utrácet vysoké částky, neváhejte a vyzkoušejte Tenzi. Výsledek Vás překvapí. Autokosmetika Tenzi se kvalitou v mnoha případech vyrovná a i předčí mnohem dražší značky a produkty.

V dalších článcích si podrobně představíme nejpopulárnější produkty za které dáme ruku do ohně:

Čistič disků kol 
Rychlovosk 
„Keramický“ vosk

 

Share.

O autorovi

Zanechat komentář