Originální dárek – Jak vybrat kryty kol / disky kol?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dárek, který potěší – Jak vybrat kryty kol / disky kol?

Doprava ZDARMA při nákupu od 499 Kč

Poklice na kola (= disky kol) jsou oblíbeným doplňkem zákazníků. Stojí jen pár korun a vkusně zakryjí plechové disky , vytvářejí sportovnější, atraktivnější vzhled Vašeho auta. Poklice se vyrábí z PVC, některé jsou navíc i lakované. Trendem jsou poklice barevné, kombinované, ale i stříbrné.

POUŽITÍ:
Poklice na kola se používají po přezutí zimních pneumatik, kde mají funkci ochranou (chránní před znečištěním a poškozením) plus dodají Vašemu automobilu atraktivnější vzhled.

Jak je to s velikostí?

Jak velká máte kola, takové musíte hledat rozměry poklic. Nejběžnější velikosti kol jsou 13, 14, 15 a 16 palců = velikost poklic. Proto je v hodné nejprve si sehnat velikost kol a poté koupit poklice.

Poklice na kola můžete zakoupit zde:

Kryty kol o velikosti 13 palců
Kryty kol o velikosti 14 palců
Kryty kol o velikosti 15 palců
Kryty kol o velikosti 16 palců

Návod na nasazení krytů kol / disků kol:

Pro snadnější práci a menší riziko poškození, doporučuji před nasazením ponechat kryty kol v pokojové teplotě alespoň 20 minut, jsou pak pružnější a nehrozí takové riziko prasklin.

Před nasazením doporučujeme důkladně očistit povrch disků, značně to usnadní práci. Případné hrbolky koroze odstraňte kartáčem (zasažená místa doporučujeme ošetřit nátěrem).

Údržba disků kol:

Kryty kol jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu a v zásadě nepotřebují vetší péčí, pouze při umývaní je jednou za čas sundejte a důkladně omyjte samotný disk.

Objednávejte ZDE…

Share.

O autorovi

Zanechat komentář